Je priestor vo vašej kúpeľni malinký, využite na jeho zariadenie moderné kúpeľňové skrinky

Boj s nedostatkom priestoru zažívajú najmä majitelia malých mestských bytov. Aj v malom priestore sa ale dajú robiť zázraky, ak si doň inštalujete multifunkčné kúpeľňové skrinky.

Je priestor vo vašej kúpeľni malinký, využite na jeho zariadenie moderné kúpeľňové skrinky
Je priestor vo vašej kúpeľni malinký, využite na jeho zariadenie moderné kúpeľňové skrinky (Foto: unsplash.com)

Poďte sa spolu s nami pozrieť, ako sa vytvára oáza pokoja v jednom z najdôležitejších, no často priestorovo najobmedzenejších priestorov v dome alebo byte.

Pre pohodlie a komfort predsa nepotrebujete veľa. Stačí správne rozloženie, osvetlenie a funkčnosť zariadení. Tento vzorec platí pre každú jednu kúpeľňu, hoc je často veľmi skromná.

Rozšírte dosku okolo umývadla a nad práčkou

Plocha s doskou z prírodného kameňa je vynikajúcim riešením pre malú kúpeľňu. Nainštalujte ju od steny po stenu, čím vytvoríte ďalší priestor na ukladanie rôznych drobností.

Pod takúto umývadlovú doskou sa tiež zmestia domáce chemikálie alebo police na potrebné veci.

Inštalujte kúpeľňové skrinky

V malej kúpeľni môžete a mali by ste nájsť uplatnenie pre každý centimeter povrchu. Akákoľvek výklenok je vynikajúcou možnosťou na vytvorenie vstavaných otvorených políc alebo inštaláciu rôzne veľkých kúpeľňových skriniek: nad záchodom, na oboch stranách zrkadla alebo v stene vedľa umývadla.

Nainštalujte závesné WC

Tento model má kompaktné rozmery, vďaka ktorému ušetríte v malej miestnosti trochu miesta. A celá drenážna štruktúra je skrytá za jemným povrchom originálneho obkladu, pričom neprítomnosť ventilov, kohútikov, potrubí a veľkej nádrže dodajú kúpeľni elegantný vzhľad.

Výber vhodného WC je ale na vás, základom je zvoliť tú najvyššiu kvalitu, aby toaleta aj niečo vydržala.

Vymeňte vaňu za sprchu

Môžete si kúpiť hotovú kabínu s pohodlnými funkciami alebo si ju objednať na časti. Moderné sú dnes kúty bez vaničiek, ktoré nahrádzajú odolné a krásne dlaždice. Spolu s inštaláciou sklenených dverí to bude pre vašu malú kúpeľňu to najlepšie riešenie.

Text:PR

About the author

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!